Uczniowie » Klasy » Klasy II Dziś jest sobota (2020-03-28)
Klasy II


Klasa II a                             
Wychowawca: Irena Bartnik




1. Cekała Laura                             14. Olszewska Julia

2. Dąbrowska Natalia                   15. Ożarowski Patryk 
3. Długozima Dominik                 16. Przestrzelski Adrian
4. Florczyk Gabriela                     17. Przybysz Nina
5. Gołaś Bartosz                           18. Rogowski Karol
6. Jankiewicz Marek                    19. Staniurski Szymon
7. Kuplińska Julia                         20. Śmiarowska Natalia
8. Leśniewska Karolina                21. Włodkowski Rafał
9. Lipińska Kinga                         22. Wróblewski Dawid
10. Lipka Natalia
                         23. Zaniewska Amelia
11. Majkowska Nadia                   24. Ziółek Anna
12. Makowski Marcel                   25. Żochowski Hubert
13. Modzelewski Marcel


Klasa II b                            
Wychowawca: Katarzyna Fabin





1. Bartczak Julia                                 13. Kwieciński Stanisław
2. Borawski Łukasz                            14. Makowska Karolina
3. Chętnik Wiktor                               15. Mierzejewski Jakub
4. Dąbkowski Piotr                             16. Mikołajczyk Filip
5. Długozima Patrycja                        17. Modzelewski Kacper
6. Dobrowolski Paweł                        18. Modzelewski Mateusz
7. Dołęga Maja                                   19. Roszkowski Cezary
8. Domasiewicz Szymon                    20. Rytelewski Adam
9. Głębocka Maria                              21. Sielawa Sebastian
10. Hladunenko Nazar
                       22. Świderska Oliwia
11.
Jesiotr Kinga                                 23. Tarka Amelia 
12 Kozikowska Kinga                        24. Żebrowski Michał         
  


Klasa II c                            
Wychowawca: Małgorzata Lesiewicz





1. Biernacka Julia                                 12. Malinowski Maciej

2. Borawski Gabriel                             13. Napiórkowski-Lubiecki Jakub
3. Chojnowska Lena                             14. Ogonowska Róża
4. Choromańska Lena                          15. Orchowska Izabela
5. Ciemniewski Mateusz                      16. Pisarski Krzysztof
6. Dardziński Wojciech                        17. Sobieski Kacper
7. Diadia Oleksandr                             18. Stomski Filip
8. Jackowska Nikola                            19. Suplicki Mateusz
9. Jaśkiewicz Maja                               20. Szablowska Julia
10. Kowalewska Anna
                        21. Wiliwiński Tomasz
11.
Łada Aleks                           
                                

Klasa II d                           
Wychowawca: Urszula Chmielewska-Krystian




1. Adamczyk Alan                               12. Marczak Aleks

2. Biedrzycka Maja                              13. Parda Mateusz
3. Dzbeński Bartosz                             14. Rusiecka Jowita
4. Grajko Krystian                               15. Sachmaciński Aleksander
5. Grądzki Alan                                   16. Sakowska Lidia
6. Jadczak Ada                                     17. Sobiepan Agnieszka
7. Jaworowska Maja                            18. Sokołowski Natan
8. Kalinowska Magdalena                   19. Strzemieczna Zuzanna
9. Kijewski Wiktor                              20. Wiktorzak Alan
10. Konarzewska Julia                         21. Zembrzuski Bartlomiej
11. Laskowska Maria
                   


                 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka