Uczniowie » Klasy » Klasy III Dziś jest środa (2017-11-22)
Klasy III


Klasa III a                             
Wychowawca: Ewelina Karwowska


1. Arnista Gabriel                             10.
Pogorzelski Igor
2. Chaberek Alan                              11. 
Popiołek Maciej   
3. Chojnowski Kacper                      12.  Szczubełek Oliwier
4. Cwalina Mariusz                           13.  Szmit Tomasz
5. Gawryś Adrian                              14. Tarnacki Adam
6. Grzymkowski Kacper                   15. Trzcinka Krzysztof
7. Jastrzębski Kacper                        16. Wądołowski Maciej
8. Kowalewski Natan                       17. Włodkowski Jakub
9. Ładyżyński Wiktor                      
                  



Klasa III b                            
Wychowawca: Marta Dudzińska


1. Antolak Wiktoria                                  11.
Karwowski Oskar
2. Barłowski Patryk                                  12. Karwowski Rafał
3. Boguska Zofia                                      13. Łomotowski Patryk
4. Dąbrowski Sebastian                            14. Maleszewska Julia
5. Długozima Krzysztof                           15. Marczuk Aleksander
6. Dmoch Szymon                                    16. Patora Aleksander
7. Ekstowicz Amelia                                 17. Sulewska Julia
8. Ferenc Jan                                             18. Świderski Ignacy
9. Gryglik Oliwia                                      
10. Jankowski Filip
                                 
                                      
                    


Klasa III c                             
Wychowawca: Irena Dąbrowska


1. Barańska Kinga                                 13.
Kulesza Wiktoria
2. Biernacka Kinga                                14. Ługowska Maja
3. Bogdan Marcel                                  15. Niemyjski Adam
4. Butrynowicz Lilianna                        16. Norowska Julia
5. Chmielewski Mikołaj                        17. Ożga Karolina
6. Dmochowski Maksymilian               18. Pijanowski Piotr
7. Dołęga Lena                                       19. Podsiadło Marianna
8. Jabłońska Sandra                               20. Rogowski Natan
9. Jankowski Dawid                               21. Urban Weronika
10. Korwek Maciej
                                22. Zelkowski Bartosz
11.
Kossakowski Konrad                       23. Żebrowska Emilia
12. Kossakowski Oskar                 
                                  
                             


Klasa III d                             
Wychowawca: Iwona Konopko

1. Cekała Julia                                            14. Mierzejewski Tomasz

2. Chrzanowska Marta                               15. Przestrzelska Julia 
3. Dąbkowska Julia                                    16. Sanicki Nikodem
4. Dębowski Oskar                                     17. Szmit Wiktor
5. Drzazga Antoni                                      18. Święczkowska Karmen
6. Dzbeński Dawid                                     19. Turska Ewelina
7. Jedynak Jakub                                        20. Wądołowska Wiktoria
8. Jurgielewicz Anna                                  21. Wierzbowska Maya
9. Kaczorowski Przemysław                      22. Wiórkowska Patrycja
10. Kalinowska Magdalena
                       23. Wiórkowski Michał
11.
Kalinowski Wiktor                               24. Włodkowski Mateusz
12. Kiernozek Mateusz                              25. Zaczek Maria
13. Lawton Mateusz

Klasa III e                             
Wychowawca: Izabela Piotrowska


1. Androsiuk Damian                               13. Mielnicki Karol

2. Baczewski Wojciech                            14. Milewska Natalia
3. Bruliński Hubert                                   15. Olszewska Zuzanna
4.
Chojnowski Marcel                              16. Ożarowski Szymon
5.
Czaplicka Zofia                                    17. Pańczyszyn Maja
6.
Dąbrowski Filip                                   18. Roszkowska Julia
7.
Kamiński Piotr                                     19. Rzońca Ignacy
8.
Kermiche-Kiełczewski Kamil              20. Skrodzka Oliwia
9. Konopka Kinga                                    21. Włodarczyk Filip
10. Konopko Natalia
                               22. Wysocki Alan
11. Kuzia Anna                                        23. Żelazny Wiktor
12. Masłowska Amelia


Klasa III f                             
Wychowawca: Ewelina Gardocka


1. Bikowska Dominika                             11. Kot Aleksandra

2. Butkiewicz Damian                              12. Kuczyński Szymon
3. Chiliński Aleks                                     13. Marcjanik Julia
4.
Chmielewski Fabian                             14. Miłaszewski Kacper
5.
Chojnowska Gabriela                           15. Najda Dominik
6.
Ciuchnicki Jakub                                  16. Olender Roksana
7.
Ciuchnicki Kamil                                  17.Sokołowski Maks
8.
Dąbkowska Karolina                            18. Sulkowski Piotr
9. Dumny Oliwia                                      19. Szabłowski Piotr
10. Jankowski Krystian
                           20.Taraszkowska Martyna
                                                                  21. Wachuta Patrycja


                                 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka