Uczniowie » Klasy » Klasy III Dziś jest poniedziałek (2016-12-05)
Klasy III
Klasa III a                             
Wychowawca: Katarzyna Fabin


1. Bałazy Andrzej                                    13.
Kosińska Izabela
2. Bognacka Aleksandra                        14. 
Kozioł Piotr 
3. Brodowska Aleksandra                      15.
Kwieciński Sebastian
4. Brzeziński Dawid                                16.
Laskowska Agata
5. Cekała Jakub                                       17.
Macko Olgierd
6. Choromańska Aleksandra                18.
Mikołajczyk Julia
7. Czarnecki Ksawery                            19.
Modzelewski Patryk
8. Dobrzycki Maksymilian                    20.
Nerkowska Wiktoria
9. Dzbeńska Anna                                 21. Oleński Przemysław

10. Filipiuk Antoni
                                22.
Orchowska Łucja
11. 
Karwowski Szymon                         23. Szmit Jacek
12.
Kołomyjski Maciej                           24. Zaczek Julian



Klasa III b                            
Wychowawca: Małgorzata Zawadzka


1. Baczewski Hubert                                   14. Mocarski Damian
2. Bajkowska Wiktoria                                15. Niksa Damian  
3. Bechta Maja                                            16. Przestrzelski Łukasz
4. Borawska Wiktoria                                 17. Rogowski Sebastian
5. Chojnowska Emilia                                 18. Sudak Maja
6. Danowska Martyna                                19. Szczubełek Gabriela
7. Dąbrowska Julia                                      20. Szymańska Patrycja
8. Filipkowski Jan                                        21. Tarnacka Aleksandra
9. Jemielity Mateusz                                    22. Walesiak Tomasz
10. Kalski Dawid
                                          23. Wysmułek Jakub
11. 
Kędra Julia                                             24. Zubrzycka Gabriela
12. Kosakowska Aleksandra                      25. Żebrowski Norbert
13. Masłowski Paweł                                  






















Klasa III c                             
Wychowawca: Agnieszka Grużewska


1. Arnista Kasjan                                     13. Majowicz Maciej
2. Bagiński Oliwier                                   14. Muraczewska Julia  
3. Chrzanowska Kinga                            15. Murawski Łukasz
4. Dołęga Nikola                                      16. Orłowski Damian
5. Domitrz Rafał                                        17. Piaścik Konstancja
6. Dzhabrailova Khava                           18. Podbielski Kacper
7. Dzhabrailova Mariam                          19. Sipp Kacper
8. Głębocki Bartosz                                  20. Sokołowska Julia
9. Gosk Grzegorz                                       21. Stypułkowska Natalia
10. Grądzka Maja
                                     22. Warchoł Jakub
11. 
Jakacka Aleksandra                          23. Zalewska Wiktoria
12. Lutostańska Alicja                             24. Żelechowska Dominika



Klasa III d                             
Wychowawca: Urszula Chmielewska-Krystian









1. Baczewski Jakub                                    13.
Jastrzębska Sylwia
2. Baczewski Mateusz                               14. 
Jastrzębski Łukasz
3.
Baliuk Vladislav                                     15. Konopka Martyna
4.
Bukowski Szymon                                 16. Kulaszewska Lena
5. Chmielewski Adrian                              17.
Modzelewska Wiktoria
6.
Chrzanowska Milena                             18. Rytelewski Wiktor
7.
Chrzanowska Natalia                             19. Ślusarska Karolina
8.
Dąbrowski Maksymilian                        20. Wawrzyńczyk Maksym
9. 
Drożyner Zuzanna                                 21. Wierciszewski Dawid
10.
Gawkowski Mateusz                            22. Wiśniewska Aleksandra
11.
Grzymkowski Jakub                              23.
Wysocka Natalia
12.
Jackowska Wiktoria                             24. Zarańska Aleksandra



Klasa III e                             
Wychowawca: Małgorzata Lesiewicz




1. Boć Bartosz                                        14.
Łepkowski Rafał
2. Borawska Ewelina                              15.
Masłowski Jan
3. Cieniewicz Maja                                 16. Olszewska Emilia
4.
Czochańska Maria                              17. Opęchowska Wiktoria
5.
Dąbrowska Julia                                 18. Plona Mateusz
6.
Dmowski Damian                               19. Polak Maria
7.
Gnatowska Monika                            20. Roszkowski Sebastian
8.
Kasprzyk Wiktoria                              21. Świderska Maria
9. Kłosek Paweł                                       22. Tyborowski Maciej
10. Konopka Marcin
                              23. Urbanowski Kacper
11. 
Kosakowski Szymon                       24.
Witkowski Kacper
12. Kurowski Damian                             25. Wszeborowski Miłosz
13. Kuzia Adam

Klasa III f                             
Wychowawca: Małgorzata Rypel






1. Cekała Łukasz                                        14. Mierzejewski Krystian
2. Chełchowska Anita                               15. Okuniewska Gabriela  
3. Chocianowicz Sandra                           16. Poliński Damian
4.
Cudnik Mateusz                                    17. Rabek Kacper
5.
Duda Zofia                                             18.
Rogowska Aleksandra
6.
Dudkiewicz Gabriela                              19.
Rusiecka Maja
7.
Karwowski Szymon                               20.
Salwowska Natalia
8.
Filipkowski Antoni                                21.
Szorc Oliwia
9. Górski Sebastian                                    22. Wójcicki Piotr
10. Kalinowski Xavier
                              23. Wronowska Maja
11. Kozicka Wiktoria                                 24. Zarzycka Julia

12. Kupliński Filip                                     25. Ziółek Oliwia
13. Mieczkowska Maja

copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka