Uczniowie » Klasy » Klasy IV Dziś jest środa (2018-12-12)
Klasy IV


Klasa IV a                             
Wychowawca: Ewelina Karwowska




1. Arnista Gabriel                             8.
Ładyżyński Wiktor
2. Chojnowski Kacper                      9. Pogorzelski Igor
3. Cwalina Mariusz                          10. Popiołek Maciej
4. Dyląg Krystian                             11. Szmit Tomasz
5. Gawryś Adrian                             12. Trzcinka Krzysztof
6. Grzymkowski Kacper                  13. Wądołowski Maciej
7. Kowalewski Natan                 
                    
                  



Klasa IV b                            
Wychowawca: Ewa Saldat




1. Antolak Wiktoria                                  11. Karwowski Oskar
2. Barłowski Patryk                                  12. Karwowski Rafał
3. Boguska Zofia                                      13. Łomotowski Patryk
4. Dąbrowski Sebastian                            14. Maleszewska Julia
5. Długozima Krzysztof                           15. Małkowski Michał
6. Dmoch Szymon                                    16. Marczuk Aleksander
7. Ekstowicz Amelia                                 17. Patora Aleksander
8. Ferenc Jan                                             18. Sulewska Julia
9. Gryglik Oliwia                                      19. Szczubełek Oliwier
10. Jankowski Filip
                                   20. Świderski Ignacy
                                      
                    


Klasa IV c                             
Wychowawca: Agnieszka Chojnowska




1. Barańska Kinga                                 13. Kulesza Wiktoria
2. Biernacka Kinga                                14. Ługowska Maja
3. Bogdan Marcel                                  15. Niemyjski Adam
4. Butrynowicz Lilianna                        16. Norowska Julia
5. Chmielewski Mikołaj                        17. Ożga Karolina
6. Dmochowski Maksymilian               18. Pijanowski Piotr
7. Dołęga Lena                                       19. Podsiadło Marianna
8. Jabłońska Sandra                               20. Rogowski Natan
9. Jankowski Dawid                              21. Sobieski Jakub
10. Korwek Maciej
                               22. Urban Weronika
11.
Kossakowski Julian                         23. Wróblewska Zuzanna
12. Kossakowski Oskar                         24. Zelkowski Bartosz
                                                              
25. Żebrowska Emilia
                             


Klasa IV d                             
Wychowawca: Urszula Wiska




1. Cekała Julia                                           14. Kiernozek Mateusz
2. Chaberek Alan                                       15. Mierzejewski Tomasz
3. Chełchowski Mateusz                            16. Przestrzelska Julia

4. Chrzanowska Marta                               17. Sanicki Nikodem 
5. Dąbkowska Julia                                    18. Szmit Wiktor
6. Dębowski Oskar                                     19. Święczkowska Karmen
7. Drzazga Antoni                                      20. Turska Ewelina
8. Dzbeński Dawid                                     21. Wądołowska Wiktoria
9. Jedynak Jakub                                        22. Wierzbowski Maya
10. Jurgielewicz Anna                                23. Wiórkowska Patrycja
11. Kaczorowski Przemysław                    24. Wiórkowski Michał
12. Kalinowska Magdalena
                       25. Włodkowski Mateusz
13.
Kalinowski Wiktor                               26. Zaczek Maria
                        


Klasa IV e                             
Wychowawca: Justyna Milczarska





1. Androsiuk Damian                               14. Mielnicki Karol
2. Baczewski Wojciech                            15. Milewska Natalia
3. Bruliński Hubert                                   16. Olszewska Zuzanna
4.
Chojnowski Marcel                              17. Ożarowski Szymon
5.
Czaplicka Zofia                                    18. Pańczyszyn Maja
6.
Dąbrowski Filip                                   19. Roszkowska Julia
7.
Kamiński Piotr                                     20. Rzońca Ignacy
8.
Kermiche-Kiełczewski Kamil              21. Składanek Oliwia
9. Konopka Kinga                                    22. Skrodzka Oliwia
10. Konopko Natalia
                               23. Włodarczyk Filip
11. Kossakowski Konrad                         24. Wysocki Alan
12. Kuzia Anna                                        25. Żelazny Wiktor
13. Masłowska Amelia

Klasa IV f                             
Wychowawca: Jolanta Jermak




1. Bikowska Dominika                             12. Kuczyński Szymon
2. Butkiewicz Damian                              13. Marcjanik Julia
3. Chiliński Aleks                                     14. Miłaszewski Kacper
4.
Chmielewski Fabian                             15. Najda Dominik
5.
Chojnowska Gabriela                           16. Olender Roksana
6.
Ciuchnicki Jakub                                  17. Sokołowski Maks
7.
Ciuchnicki Kamil                                 18.Sulkowski Piotr
8.
Dąbkowska Karolina                            19. Szabłowski Piotr
9. Dumny Oliwia                                      20. Taraszkowska Martyna
10. Jankowski Krystian
                           21. Wachuta Patrycja
11. Kot Aleksandra                                   22. Zalewska Vanessa



                                 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka