Uczniowie » Klasy » Klasy VI Dziś jest sobota (2020-03-28)
Klasy VI



Klasa VI a                             
Wychowawca: Beata Filipkowska




1. Bałazy Andrzej                                    11.
Kozioł Piotr
2. Brodowska Aleksandra                       12. Kwieciński Sebastian
3. Brzeziński Dawid                                13.
Laskowska Agata
4. Cekała Jakub                                       14.
Mikołajczyk Julia
5. Choromańska Aleksandra                   15.
Modzelewski Patryk
6. Czarnecki Ksawery                             16.
Orchowska Łucja
7. Dobrzycki Maksymilian                     17. Sachmaciński Julian

8. Dzbeńska Anna                                   18. Szmit Jacek

9. Karwowski Szymon
                           19.
Zaczek Julian
10. 
Kołomyjski Maciej                     
                       



Klasa VI b                            
Wychowawca: Emilia Karwowska





1. Baczewski Hubert                                   13. Masłowski Paweł
2. Bajkowska Wiktoria                                14. Mocarski Damian  
3. 
Borawska Wiktoria                                 15. Niksa Damian
4.
Chojnowska Emilia                                 16. Przestrzelski Łukasz
5.
Danowska Martyna                                 17. Rogowski Sebastian
6.
Dąbrowska Julia                                     18. Sudak Maja
7. Filipiuk Antoni                                       19. Szczubełek Gabriela
8. Filipkowski Jan                                       20. Walesiak Tomasz
9. Jemielity Mateusz                                   21. Wysmułek Jakub
10. Kalski Dawid
                                        22. Zubrzycka Gabriela
11. 
Kędra Julia                                           23. Żebrowski Norbert
12. Kosakowska Aleksandra                    
                              






















Klasa VI c                             
Wychowawca: Małgorzata Malczewska




1. Arnista Kasjan                                    14. Matuszewski Jakub
2. Chocianowicz Sandra                         15. Muraczewska Julia      

3. Chrzanowska Kinga                           16. Orłowski Damian
4. Dołęga Nikola                                    17. Piaścik Konstancja
5. Domitrz Rafał                                     18. Podbielski Kacper
6. Dzhabrailova Khava                           19. Sipp Kacper
7. Dzhabrailova Mariam                         20. Sokołowska Julia
8. Głębocki Bartosz                                21. Stypułkowska Natalia
9. Gosk Grzegorz                                    22. Warchoł Jakub
10. Grądzka Maja
                                   23. Wysk Jakub
11. 
Jakacka Aleksandra                          24. Zalewska Wiktoria
12. Lutostańska Alicja                             25. Żelechowska Dominika
13. Majowicz Maciej                                                             



Klasa VI d                             
Wychowawca: Radosław Jemielity











1. Baczewski Jakub                                   13.
Konopka Martyna
2. Baczewski Mateusz                               14. 
Kulaszewska Lena
3. Bukowski Szymon                                 15. Modzelewska Wiktoria
4. Chmielewski Adrian                              16.
Rokuszewski Krystian
5.
Chrzanowska Milena                             17. Rytelewski Wiktor
6.
Chrzanowska Natalia                             18. Ślusarska Karolina
7.
Dąbrowski Maksymilian                       19. Wawrzyńczyk Maksym
8. 
Gawkowski Mateusz                            20. Wierciszewski Dawid
9.
Grzymkowski Jakub                              21. Wiśniewska Aleksandra
10.
Jackowska Wiktoria                             22.
Witkowska Sandra
11.
Jastrzębska Sylwia                               23. Wysocka Natalia
12. Jastrzębski Łukasz                               24. Zarańska Aleksandra




Klasa VI e                             
Wychowawca: Monika Łukianiuk








1. Boć Bartosz                                        14.
Masłowski Jan
2. Borawska Ewelina                              15.
Nerkowska Wiktoria
3. Cieniewicz Maja                                 16. Olszewska Emilia
4. Dąbrowska Julia
                                17. Opęchowska Wiktoria
5.
Dmowski Damian                              18. Piórkowski Kacper
6.
Gnatowska Monika                            19. Plona Mateusz
7.
Kasprzyk Wiktoria                             20. Polak Maria
8.
Kłosek Paweł                                     21. Roszkowski Sebastian
9. Konopka Marcin                                22. Szymańska Patrycja
10. Kosakowski Szymon
                      23. Świderska Maria
11. 
Kurowski Damian                           24.
Tyborowski Maciej
12. Kuzia Adam                                     25.  Urbanowski Kacper
13. Łepkowski Rafał                              26. Witkowski Kacper

Klasa VI f                             
Wychowawca: Alina Krakowiecka












1. Cekała Łukasz                                       13. Mierzejewski Krystian
2. Chełchowska Anita                               14. Okuniewska Gabriela  
3. Cudnik Mateusz                                    15. Poliński Damian
4.
Duda Zofia                                            16. Rabek Kacper

5. Dudkiewicz Gabriela                            17. Rogowska Aleksandra
6. Filipkowski Antoni                               18. Rusiecka Maja
7. Górski Sebastian                                   19. Salwowska Natalia

8. Just Bartosz                                           20. Szorc Oliwia
9. Kalinowski Xavier
                               21. Wójcicki Piotr
10. Kozicka Wiktoria                                22. Wronowska Maja

11. Kupliński Filip                                    23. Zarzycka Julia
12. Mieczkowska Maja
                             24. Ziółek Oliwia


copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka