Absolwenci » Rok szk. 2018/2019 Dziś jest czwartek (2019-09-19)
Rok szk. 2018/2019

Klasa VIII a                                
Wychowawca: Aneta Korytkowska




1. Bałazy Michał                           13.Kowalczyk Wiktor   
2. Bikowska Natalia                      14. Kraszewski Kamil
                             
3. Borawska Aleksandra               15. Malinowska Olivia                  
4. Borawski Radosław  
                16. Masłowski Łukasz                      
5. Brulińska Julia                         
17. Olszyńska Paula                  
6. Cekała Nikola                           18. Orłowski Maciej                 
7.
Chrostowska Natalia                19. Pardo Wiktor           
8.
Czarnecki Damian                    20. Reszewicz Zofia             
9. Czarnecki Kamil                       21. Roszkowska Paula           
10.
Filipkowski Adrian                 22. Sokołowska Nikola        

11.  Jakacki Jan Nikodem             23. Szeligowski Krystian     
12. 
Kalski Jakub                            24. Święcica Aleksandra
                                                      25.
Zajkowski Mateusz

                                           

      

Klasa VIII b                             
Wychowawca: Marzena Zaniewska




1. Bechta Zuzanna                                   13. Staniurski Sebastian
2. Boć Patryk                                           14.
Wałkuski Mateusz
3. Brodowski Marcin                               15. Wiórkowska Kinga
4. Chojnowski Daniel                        16. Wiska Paulina
5. Dzhabrailov Islam                               17. Wolińska Dominika
6.
Grażul Emilia                                      18. Wolińska Patrycja
7. Kamiński Mariusz                    19. Wolińska Sylwia
8. 
Kossakwski Jakub                              20. Wójcicka Katarzyna
9. 
Kuczyńska Anna Maria                       21. Zabora Dominika
10. Maryn Anastazja                         22. Modzelewski Krystian
11.
Michałek Wiktoria                 
12. Pietrewicz Mariusz              

                      

Klasa VIII c                             
Wychowawca: Alicja Myśliwiec



1. Bednarczyk Klaudia                           11. Jaskólska Martyna
2. Borawska Iga                                     12.
Kossakowski Kacper
3. Bukowska Julianna                            13.
Krasnowski Mateusz
4. Chludzińska Kinga                             14.
Mieczkowski Konrad
5. Chodnicki Michał                               15. Pisarski Patryk

6. Chojnowska Amelia                           16.
Skrodzki Patryk
7. Chojnowski Oliwier                           17. Sokołowska Patrycja
8. Gawrońska Daria                               18.
Zelkowska Aleksandra
9. Grudka Hubert                               

10.
Jakacki Jakub                                  
        
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka