Uczniowie » Klasy » klasy VII Dziś jest sobota (2020-03-28)
klasy VII

Klasa VII a                             

Wychowawca: Beata Cholewicka




1. Babiel Łucja                                     11.
Krystowczyk Gabriela
2. Chludziński Mateusz                        12. Nasiadko Natalia
3. 
Filipkowska Zuzanna                       13. Nowocińska Weronika
4.
 
Gawryś Magdalena                          14. Pastorczyk Patryk
5. 
Grądzki Kacper                               15. Ruszczyk Inga
6. 
Jarnutowska Julia                            16. Sokołowski Piotr
7.
Jurgielewicz Marcin                        17. Zalewska Olga
8.
Kalinowski Sebastian                18. Zaremba Michał
9. 
Karwowska Wiktoria                   19. Zawalich Paweł
10.
Kozikowski Mateusz                                    


Klasa VII b                            
Wychowawca: Ewa Florczyk






1. Biedrzycka Paulina                                    14.
Myślińska Wiktoria
2. Brulińska Gabriela                                     15.
Nowocińska Karolina    
3.
Dembowski Michał                                   16. Poleszuk Jakub
4.
Fabiszewska Weronika                              17. Popiołek michal
5.
Ferenc Amelia                                            18. Sanicki Filip
6.
Filipkowska Gabriela                                 19. Sobocińska Marta
7.
Gacki Jakub                                                20. Staniszewska Oliwia
8.
Kalinowski Mateusz                                   21. Staniszewski Piotr
9.
Kiersztan Alicja                                          22. Szumowski Nikodem
10. 
Kosakowski Sebastian                             23. Turowska Martyna
11. Krzykowski Oliwier                                 24. Walewska Barbara
12.
Liszewski Adrian                                     25. Walewski  Paweł                  
13. Maryn Wojciech                                       26. Zelkowski Paweł


Klasa VIIc                             
Wychowawca: Ewa Błachnio

1.
Chojnowska Aleksandra                          15. Mikołajczyk Jakub
2. Czarnecka Karolina                                 16. Milewska Aleksandra
3. Dobrzycki Jakub                                      17. Modzelewski Krzysztof
4.  Domitrz Teresa                                       18. Niksa Adrian
5. Florczyk Julia                                          19. Pijanowski Tomasz
6. Jankiewicz Benedykt                              20. Raś Adrian
7. Kaszuba Jakub                                        21. Rutkowski Konrad
8. Kleczyńska Julia                                     22. Sokołowska Julia
9. Kołomyjska Julia                                    23. Surawska Julia
10. Krzyna Tomasz                                     24. Trojanowski Krzysztof
11. Łomotowska Monika                            25. Tunkiewicz Kacper
12. Ługowski Aleks                                    26. Włodkowski Adrian
13. Małkowska Oliwia                                27. Wróblewska Julia
14. Mierzejewska Zuzanna                         28. Zieja Adam
                           


copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka