Absolwenci » Rok szk. 2015/2016 Dziś jest piątek (2017-07-21)
Rok szk. 2015/2016

Klasa VI a                                
Wychowawca: Ewa Błachnio

1. Babiel Norbert                              12. 
Jackowski Eryk   
2. Bagińska Barbara                         13.
Jagodziński Michał     
3.
Bejenka Łukasz                            14.
Milewski Paweł
4. Bognacki Kamil
                           15.
Plona Magdalena
5.
Chojnowski Jakub                         16. 
Poleszuk Aleksander             
6. Chojnowski Patryk                       17.
Rusiecka Maria
7. Dobrzycka Amelia                        18. Trzonkowski Maciej
8.
Domitrz Maria                                19. Walesiak Mateusz
9.
Dziądziak Aleksandra                    20. Wałkuska Karina
10. Gawek Nikola                              21. Wójcicka Natalia
11. Górzyński Dawid Marek             22. Zakrzewska Magdalena
 

                     

Klasa VI b                             
Wychowawca: Edyta Danielewska

1. Bronakowski Cezary                         15. Mierzejewski Mikołaj
2. Chojnowski Krystian                        16.
 Nerkowska Patrycja   
3. Chrzanowski Kamil                           17. Nowociński Krzysztof
4. Cieniewicz Marcin                            18.
Rydel Hubert
5. Gawkowska Julia                   19. Skarżyński Hubert
6. Grądkowska Martyna                       20. Skweres Karolina
7 Grzegorczyk Eryk.                              21.
Szymańska Kinga
8. Grzegorczyk Kacper                         22.
Śliwiński Damian
9.
Gutowska Alicja                                23. Święcica Zofia
10. Kalinowska Kamila                         24.
Truszkowska Weronika
11.
Karwowska Julia                             25. Walewska Agnieszka
12.
Kuczyński Mateusz                        26. Zaręba Izabela
13.
Lipińska Oliwia                               27. Zarzycki Mateusz
14.
Marusa Oliwia                                 28.
Zdunek Jakub
                                                                 29.
Zubrzycki Szymon


           

Klasa VI c                             
Wychowawca: Maria Tyszka

1. Akacin Jakub Stanisław               13. Kurzątkowski Daniel
2.
Bogdan Paulina                            14. Lutostański Ignacy
3. 
Cieniewicz Jeremiasz                   15. Michałek Jakub
4. 
Galanek Julia                                16. Modzelewska Izabela
5. 
Gosk Kamil                                   17. Modzelewski Karol
6.
Górzyńska Aleksandra                 18. Nagórska Zofia
7. 
Groszyk Bartosz                           19. Osiński Dawid
8. Janicka Natalia                             20. Piwowarska Magdalena
9. 
Kaseja Wiktor                              21. Sasinowska Wiktoria
10. Kiełczewski Mikołaj                   22. Warchoł Aleksander
11. Kierklo Kacper                            23 Zabielska Anna
12. Kozikowski Mateusz                  24. Zalewska Aleksandra
                                                            25. Żelechowski Michał
         
           
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka