Absolwenci » Rok szk. 2014/2015 Dziś jest piątek (2017-07-21)
Rok szk. 2014/2015


Klasa VI a  
Wychowawca: Waldemar  Cieślik

 



1. Baczewska Natalia                                  12. Kiersztan Natalia
2.
Bartkiewicz Jakub                                13. Konopka Rafał
3. Boguska Aleksandra                            14. Korzeniecki Łukasz
4.  Bronakowski Arkadiusz                    15. Ksepka Jakub
5. Cekała Dawid                                          16. Liżewska Marta
6. Chocianowicz Wiktor                           17. Majowicz Kacper
7. Chrostowski Adrian                              18.Murawski Jakub 
8. Ciborowska Julia                    19. Sakowska Laura
9.  Dużynski Krzysztof                  20. Sokołowska Ewa
10. Gierej Dawid                        21. Sokołowski Łukasz
11. Gruszfeld Mateusz                         22. Szumowski Jonatan


Klasa VI b                             
Wychowawca: Joanna  Filipkowska



1. Baranowska Monika                              15. Nagórska Julia Maria
2. Bućkowski Wiktor                    16. Orłowski Łukasz

3. Chiliński Łukasz                                    17. Piaścik Maksymilian
4. Czarnecki Mateusz                                 18. Podbielska Zuzanna
5. Dubowska Justyna                                  19. Podbielski Adam
6. Jabłoński Jakub                                      20. Poznalski Piotr
7. Jurkowska Wiktoria                              21. Przybylski Franciszek
8. Kamiński Mariusz                                   22. Raś Dawid
9. Korytkowski Paweł                                 23. Trzaska Kamil
10. Kowalik Patrycja                                   24. Wierzbowska Julia
11. Krakowiecki Bartosz                             25. Witek Agnieszka
12.
Lichomski Marcin
                    26. Wołkowicz Aleksander
13. Makowski Radosław                              27. Zalewska Ewa
14. Mularczyk Julia  

    

Klasa VI c                             
Wychowawca: Danuta Choromańska
 

1. Brzozowski Karol                             14. 
Piotrowski Jakub
2.
Dąbkowska Olga                              15. Sulewska Ewelina
3.
Filipiuk Małgorzata                         16. Sulewski Sebastian
4.
Kasprzyk Gabriela                           17. Szabłowski Krystian
5.
Klimaszewska Wiktoria                  18.
Szeligowska Aleksandra
6.
Krystowczyk Joanna                        19.
Szeligowski Kamil
7.
Mocarska Natalia                             20.
Szymborska Andżelika
8. 
Modzelewska Gabriela                     21.
Turska Paulina
9. 
Narewski Paweł                               22.
Walczyk Radosław
10.
Nasiadko Sebastian                        23.
Wądołowski Paweł
11.
Niecikowski Patryk                       24.
Zalewska Julia
12. Obrycki Bartosz                            
13.
Pikuła Łukasz                               


copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka