Absolwenci » Rok szk. 2013/2014 Dziś jest środa (2017-11-22)
Rok szk. 2013/2014

Klasa VI a
Wychowawca: Aneta Korytkowska
        


                    

1. Bałazy Magdalena                            12. Łada Adam
2. Borkowska Zofia                               13.
Mocarska Magda
3.
Borkowski Tomasz                            14. Modzelewska Patrycja
4.
Choińska Weronika                           15. Mroczkowski Arkadiusz
5.
Dobrowolska Aleksandra                16.Rogiński Hubert
6. Godlewska Klaudia                           17. Rogowski Adam
7.
Gosiewska Wiktoria                          18. Sienkiewicz Wiktor
8.
Kalinowski Damian                            19. Sulewska Izabela
9.
Karwowska Emma                              20. Tetkowska Dominika
10.
Kuzia Weronika                                21. Witkowski Łukasz
 11. L
iżewska Anna                               22. Włodkowski Szymon



Klasa VI b                              
Wychowawca: Marzena Zaniewska



1. Akacin Kamil                                 16. Konopko Jakub
2. Barańska Karolina                        17. Kuskowska Kaja
3. Bączek Tomasz                             18. Makowska Zuzanna
4. Borawska Natalia                          19. Modzelewska Aleksandra
5. Chełchowski Jakub                       20. Modzelewski Dawid
6. Cieniewicz Patryk                          21. Najda Zuzanna Maria

7. Cwalina Adam                               22. Olender Wiktoria
8. Cwalina Adam                               23. Osial Izabela
9. Drozdowski Mariusz                     24. Ożarowska Natalia Magdalena
10. Filipkowska Linda                       25. Popławski Mateusz
11. Gawryś Piotr                                26.
Skodowski Filip
12. Gładysz Mateusz                        27. Truszkowska Katarzyna
13. Grażul Jakub                                 28. Zubrycka Magdalena
14. Kalinowski Adrian                     
15. Karwowska Julia    



Klasa VI c                              
Wychowawca: Barbara Turowska




1. Chojnowski Jakub                         14. Łada Nikola
2. Cudnik Natalia    
                                  15. Łomotowska Paulina
3. Danowska Emilia Ewa     
                    16. Łuba Martyna. 
4. Duda Maciej Teofil                              17.
Maziarczuk Krystian
5. Jakubik Damian                                    18.
Olechowska Natalia
6. Jastrzębski Mikołaj                              19. Olszewski Tomasz
7. Karolewska  Aleksandra                     20.
Olszewski Tomasz
8. Kłoczko Ewa Barbara                          21. Przestrzelski Krystian
9. Koszykowska Klaudia                        22. Sakowska Nikola
10. Kościelecka Natalia                           23. Sokołowska Magda
11. Kraiński Dawid                                  24. Szorc Patryk
12. Kurpiewska Aleksandra                   25. Wałkuski Adrian
13. Lubiecka Monika                              26. Wasilewska Jolanta        
                                                                 
                

                                                       

copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka