Absolwenci » Rok szk. 2012/2013 Dziś jest czwartek (2017-09-21)
Rok szk. 2012/2013
Klasa VI a 

Wychowawca: Ewa Błachnio 


 


                              
  

1. Baczewska Justyna                              14. Muraczewska Emilia 
2. Bagiński Michał                                    15.
Nerowski Patryk Antoni
3. Cekała Lucjan                                        16.
Patora Michał
4. Cwalina Emilia                                       17.
Piątek Justyna
5. Dobrowolski Patryk                              18.
Rogiński Dominik
6. Gadomska Michel Wiktoria                 19.
Rydel Paulina
7. Gawecka Karolina                                 20.
Surawski Hubert
8. Kalska Magdalena                                21.
Szymański Bartłomiej
9. Kamiński Karol                                      22.
Truszkowski Sylwester
10.
Kossakowski Kamil                            23. Trzaska Karolina
11.
Kulaszewski Krystian                        24. Trzonkowska Martyna
12. 
Lichomska Łucja                               25. Zięba Olga Wiktoria
13.  Miłaszewski Mikołaj                      
 


Klasa VI b
Wychowawca: Beata Filipkowska


1. Bałazy Łukasz                                        11. Lipińska Izabela
2. Borkowski Jakub                                   12.
Liżewska Monika
3. Bućkowska Natalia                                13.
Małż Milena
4. Czartoryski Michał                                14.
Masłowska Izabela
5. Goszkowski Daniel                                15.
Piaszczyńska Natalia
6. Grodzka Natalia                                     16.
Podbielska Wioleta
7. Ja
nkowski Mariusz                               17. Przestrzelska Weronika
8. Kosiński Mateusz                                 18. Zdunek Bartosz
9. Kozłowska Marta Anna                       19. Wiśniewska Esmeralda
10.
Lichomski Sebastian

 

Klasa VI c
Wychowawca: Maria Tyszka


1. Ambrożewicz Aleksandra Julia             16. Musialik Joanna Maria
2. Boryszewski Jakub                                  17. Niemyjski Piotr
3. Choiński Karol                                         18. Pieniek Paweł
4. Dobkowska Ewelina Dominika              19. Pikuła Dominik
5. Domasiewicz Patrycja                             20. Piotrowska Alicja
6. Dzięgielewski  Jakub                               21. Poznalska Aleksandra
7. Grądzki Marcin                                         22. Pruszko Anna
8. Kadłubowska Anna Marta                     23. Przestrzelski Marek
9. Kamiński Piotr                                          24. Raszczyk Aleksandra
10. Konopka Paulina                                    25. Szeligowska Izabela
11. Korytkowski Mateusz                           26. Walewski Wiktor
12. Kozikowski Hubert                                27. Wiśniewski Cezary Aleksander
13. Koźlicka Wiktoria                                  28. Wiśniewski Jan
14. Kurzątkowski Piotr                                29. Zawadzki Wiktor 
15. Łada Sebastian
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka