Kronika szkoły » rok 2011/2012 » VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Dziś jest środa (2018-12-12)
VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

VII OTWARTY TURNIEJ
TENISA STOŁOWEGO
Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3-go MAJA
POD PATRONATEM
PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻY

W dniu 19 maja 2012r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” zorganizował po raz VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.

Turniej rozpoczął pokaz karate w wykonaniu Mikołaja Jastrzębskiego ucznia kl. IV c. Miłym akcentem były również występy solistów uczniów klas I-III: Franciszka Przybylskiego oraz Dominika Śliwińskiego, którzy zaprezentowali piosenki z repertuaru dziecięcego. Do rywalizacji sportowej zawodników zagrzewał chór szkolny przebojem EURO 2012 „KOKO EURO SPOKO”.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach. W każdej kategorii pierwszych sześciu uczestników otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary.