Absolwenci » Rok szk. 2011/2012 Dziś jest piątek (2017-07-21)
Rok szk. 2011/2012
Klasa VI a
Wychowawca: Alina Krakowiecka


 


1. Biedrzycka Patrycja                            15. Ładyżyńska Oliwia                                   
2. Chudziński Mariusz                           16. Michałowska Magdalena                                              
3. Choiński Piotr                                     17. Mroczkowska Sylwia                                
4. Cholewicka Malwina                          18. Nerkowska Marta                                          
5. Cwalina Monika                                  19. Piorunek Wiktoria                                             
6. Dąbrowska Karolina                           20. Poreda Katarzyna                         
7. Domitrz Marcin                                    21. Sadowska Magdalena                                        
8. Fabiszewska Dominika                       22. Skarżyńska Kinga                                               
9. Gacka Aleksandra                               23. Walewska Magdalena                                   
10. Jakubowska Justyna                        24. Wiśniewski Piotr                                         
11. Kalinowski Michał                            25. Wykowska Paulina
12. Konopka Adrian                            
13. Kulesz Zuzanna                            
14. Liszewski Dawid                              

 
Klasa VI b

Wychowawca: Marzena Zaniewska

 

1. Bodzak Dominik                                  10. Marusa Julita
2. Brodowski Tomasz                             11. Mierzejewska Natalia
3. Chojnowska Alicja                             12. Nadolny Szymon
4. Choromańska Edyta                           13. Olszyński Marcin          
5. Gajewski Karol                                    14. Pijanowska Natalia                                          
6. Górska Patrycja                                  15. Rogowski Kamil                                    
7. Jabłoński Cezary                                16. Śliwiński Patryk                                   
8. Jarnutowska Aleksandra                  17. Wiszowaty Jakub                                        
9. Karolewska Izabela                             
                             

Klasa VI c
Wychowawca: Magdalena Jakacka


1. Arnista Aleksandra                           16. Modzelewska Adrianna
2. Biernacka Magda                               17. Modzelewska Martyna
3. Bognacki Patryk                                18. Orszewska Żaneta

4. Chmielewska Zuzanna Maria                 19. Prorok Adrian Mariusz
5.  Dąbrowska Paulina                            20. Przestrzelska Magda
6. Drozdowski  Mateusz                          21. Ramotowski Piotr
7. Dzięgielewski Damian                          22. Szeligowski Łukasz
8. Godlewski Marcin                              23. Szmit Marcin
9. Jakubowski Jakub                                24. Więtczak Maria

10. Kalinowski Jakub                                25. Wiśniewski Dominik
11. Kaseja Jakub                                    26. Wyrzykowski Adrian
12. Kierklo Jan Jakub                               27. Zawalich Ewelina     
13. Klimaszewska Natalia                         28. Zieja Adam
14. Lenczewski Michał                            29. Beksułtanova Kheda

15. Lutostański Jędrzej    
 

 Klasa VI d
Wychowawcy: Danuta Choromańska, Beata Cholewicka



1. Baranowski Albert               11. Łuba Marcin
2. Białasiewicz Kacper             12. Majdecka Nicole
3. Chalamońska Kamila            13.
Sakowska Weronika                                       
4. Cwalina Anna                      14. 
Siol Marta                                          
5. Cwalina Klaudia                   15. 
Szabłowska Dominika                         
6. Czamarecki Aleksander         16. 
Wierzbowska Aleksandra         
7. Duda Wojciech                   17. 
Wiśniewska Amanda                                            
8. Godlewski Daniel                  18.
Zacharzewski Maciej                                            
9. Gosiewska Klaudia                19.
Żurawska Karolina
10. Kosiński Bartosz                           


copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka