Kronika szkoły » rok 2011/2012 » Pierwsza pomoc Dziś jest niedziela (2018-09-23)
Pierwsza pomoc

Cóż może zrobić jeden człowiek

dla drugiego……..?

Może udzielić mu pierwszej pomocy, może wezwać pogotowie ratunkowe, straż pożarną, policję.

W naszej szkole w dniach 20, 22, 27 marca 2012r. na zaproszenie Szkolnego Koła PCK gościliśmy słuchaczy z Akademickiej Szkoły Policealnej przy PWSI i P w Łomży. Przyszli ratownicy wraz z opiekunami panią Aliną Iwaniuk i panią Iwoną Cwalina przeprowadzili zajęcia w każdej klasie I – VI z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Były one prowadzone w formie warsztatów i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów.

Opiekun SK PCK Teresa Borowa