Absolwenci » Rok szk. 2010/2011 Dziś jest środa (2017-11-22)
Rok szk. 2010/2011
Klasa VI a                        
Wychowawca: Teresa Borowa


1. Bałazy Izabela                                  12. Nerkowski Patryk                        
2.
Bąkowska Aleksandra                    13. Piątek Joanna                                         
3.
Chilińska Magdalena                      14. Piotrowski Przemysław                             
4. 
Dąbrowska Joanna
                          15. Piotrowski Przemysław    
5.
Goszkowska Magdalena                16. Puciłowski Dawid                                   
6.
Gromadzki Mateusz
                         17. Rasiah Aleksy                                        
7.
Jaskólska Paulina                             18. Sokołowska Emilia
                            
8.
Korzeniecka Klaudia                       19. Sulimanova Elista
9. Kossakowski Michał                      20. Wronisz Dominika                                      
10. 
Łuba Marceli 
                                               
11.
Michalska Alicja 
                                               
                 

                                                     


Klasa VI b
Wychowawca: Barbara Turowska



1.  Bagiński Tomasz                       14. Lutrzykowski Cezary
2. 
Białczak                                       15. Mierzejewski Tomasz
3. 
Borawski Adam                         16. Pawelczyk Sylwia
4. 
Borkowska Emilia                      17. Podbielska Anita
5. 
Chaberek Damian                      18. Podbielska Weronika
6. 
Chojnowska Emilia                    19. Strzalińska Dominika
7. 
Chrostowski Bartosz                 20. Śmiarowski Marcin
8. 
Gajewska Żaneta                       21.Wiśniewski Gerard
9. 
Gołaś Izabela                              22. Wyrzykowska Karolina
10.
Grunwald Oliwia                       23. Wysakowicz Małgorzata
11.
Jachimowicz Justyna               24. Wysocki Jakub
12.
Karpińska Weronika                25. Zambrzycka Justyna
13.
Kowalczyk Oskar                     26. Zielewicz Michał
                    

Klasa VI c                        
Wychowawca: Edyta Danielewska




1. Baczewski Marcin                              12. Kulesza Radosław
2.
Brutkowska Natalia                            13. Mikucka Adrianna
3.
Chodnicka Magdalena                      14. Pardo Paulina
4.
Chojnowska Julia Danuta                 15. Polak Aleksandra
5.
Chyliński Sebastian                           16. Rogińska Ada
6.
Czajka Natalia
                                     17. Sultanov Khamzat
7.
Domurat Dominika  
                           18. Wałkuski Kamil
8.
Filipkowska Klaudia                          19. Wiszowaty Zbigniew
9.
Gnatowska Martyna                          20. Wojewoda Aleksandra
10.
Grzegorczyk Bartosz                        21. Zajkowski Dawid
11.
Jastrzębska Iwona                 
           
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka