Absolwenci » Rok szk. 2009/2010 Dziś jest poniedziałek (2017-05-29)
Rok szk. 2009/2010
Klasa VI a
Wychowawca: Ewa Błachnio




1. Bajkowski Karol                                       16. Karwowski Rafał
2. Brodowska Olga                                      17. Kołakowski Jakub
3. Bućkowski Patryk                                    18. Konopka Patryk Rafał
4. Chludziński Damian                                19. Lichomska Karolina
5. Chojnowski Radosław Tadeusz            20. Obrycka Angelika
6. Chrzanowski Karol                                  21. Obrycka Kornelia
7. Dubowski Piotr                                        22. Prosiński Maciej
8. Dulęba Angelika                                      23. Rafałowski Dawid
9. Gawek Natalia                                           24. Rogowski Adam
10. Gieńko Adrian                                        25. Świtajewski Kacper
11. Gryglik Adam                                         26. Wiszowata Natalia Maria
12. Gutowska Paula Katarzyna                  27. Witkowski Sebastian
13. Jabłońska Weronika                             28. Włodkowska Daria
14. Jaworska Dorota                                   29. Zaorski Dawid
15. Karwowski Marcin                               30. Zelkowska Joanna


Klasa VI b
Wychowawca: Beata Filipkowska

 
1. Bobryk Aleksandra                               15. Kossowski Piotr
2. Butrynowicz Piotr                                 16. Krupiński Paweł
3. Choiński Grzegorz                                 17. Lipiński Jakub
4. Chojnowski Rafał                                  18. Makowski Marek
5. Cholewicki Michał                                19. Modzelewska Milena
6. Cholewicki Tomasz                               20. Nerowska Angelika
7. Dębkowska Ewelina                              21. Orzechowska Karolina
8. Drozdowska Justyna                            22. Radomski Patryk
9. Filipkowski Bartosz                               23. Stolarczuk Anna
10. Godlewska Aleksandra                       24. Sulewski Paweł
11. Janczewska Anna                                25. Wawrzyńczyk Maciej
12. Janczewski Tomasz                             26. Zubrycki Patryk
13. Kaczorowski Kamil                              27. Azniev Alikhan
14.
Kosińska Justyna                                28. Baysuev Idris


Klasa VI c
Wychowawca: Maria Tyszka


1. Aslakhanova Marina                            16. Łęgowski Bartosz
2. Aspras Rafał Jan                                   17. Mierzejewski Paweł
3. Bućkowski Konrad                               18. Mierzejewski Piotr
4. Czarnecka Angelika                              19. Mrówka Mateusz
5. Dembowska Aleksandra                      20. Osińska Kinga
6. Dobkowski Kamil                                  21. Pruszkowski Krystian
7. Dobrzycka Natalia                                22. Rettinger Hubert
8. Duda Karolina                                       23. Roszkowski Robert
9. Florczyk Aleksandra                            24. Szmit Paweł
10. Gacka Kinga                                        25. Tomaszewski Paweł
11. Jakacka Justyna                                  26. Trzaska Martyna
12. Kalinowski Jakub                                27. Wojewoda Izabela
13. Korytkowski Bartosz                          28. Zięba Arkadiusz
14. Lichomski Patryk                             
15. Łazarczyk Justyna                              
                                                              
 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka