Kronika szkoły » rok 2009/2010 » Promocja szkoły Dziś jest sobota (2020-03-28)
Promocja szkoły

PROMOCJA SZKOŁY

W dniu 25 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica   w Łomży spotkali się uczniowie, którzy 1 września 2010 r. rozpoczną naukę  w klasie pierwszej oraz sześciolatki oddziału przedszkolnego tworzonego przy szkole.
Gości powitały postacie z bajek, które zaprosiły przybyłych na przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu Szkolnego Teatru „Fantazja”.
Pani dyrektor Małgorzata Pietrusewicz przedstawiła osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz zaprezentowała oferty placówki.