Uczniowie » Koła zainteresowań Dziś jest sobota (2017-06-24)
Koła zainteresowań
 
Harmonogram zajęć pozalekcyjnych
Rok szkolny 2013/2014

 


Rodzaj zajęć


Nauczyciel prowadzący

 
Termin
 
Klasa

Koło polonistyczne

Beata Filipkowska
Maria Tyszka

poniedziałek 14.35 - 16.15
środa
13.50 - 15.20

VIa, VIb, VIc,
Vb

Koło historyczne

Aneta Korytkowska

Waldemar Cieślik

piątek 13.50 - 15.20

poniedziałek 12.55- 14.25

VIa,
Va, Vb, Vc, VIb, VIc,

Koło języka angielskiego

Beata Gacka

Joanna Filipkowska
Magdalena Jakacka
Joanna Filipkowska

poniedziałek 12.55 - 13.40

czwartek 13.50 - 14.25
wtorek 13.50 - 15.20

IVb, VIB, Vb,
Va, VIb,
VIc

Koło teatralne


Anna Zaczek
Marzena Chętnik

Grażyna Podedworna


wtorek
13.50 - 15.20


Vc

Chór szkolny
 

Alina Krakowiecka

środa 13.50-15.20


IV-VI

Koło przyrodnicze


Marzena Zaniewska

Ewa Kubicka

wtorek 13.50-15.20

piątek 13.50-15.20

Vb, VIb
VIA, VIc


Koło matematyczne


Ewa Błachnio
Edyta Danielewska

czwartek 13.50 - 14.25

wtorek 14.35 - 15.20

Va, Vb, VIb
VIa, VIc


Koło informatyczne

Barbara Turowska

czwartek 13.50 - 14.25


VIc
Zajęcia sportowe

Jan Szmitko

poniedziałek 14.35 - 16.15

czwartek 15.00 - 19.00

IV-VI


Zajęcia sportowe

Andrzej Wojtkowski

wtorek 14.35 - 16.15
czwartek 14.35 - 16.15


IV-VI

Zajęcia sportowe

Beata Cholewicka

poniedziałek 16.15 - 17.00

wtorek 16.15 - 17.45
III
V-VI

Zajęcia sportowe

Marcin Łebkowski


piątek 15.15 - 16.00


IV-VI

Szkolne Koło CARITAS

Maria Rainka


poniedziałek
13.50 - 14.35


IV-VI

Zajęcia w świetlicy parafialnej

Ks. Andrzej Łupiński


piątek
16.00 - 18.00


II-VI
Zajęcia wyrównawcze

Małgorzata Szymusiuk

poniedziałek 12.55 - 13.40

wtorek 10.45 - 11.30

Ia
Zajęcia wyrównawcze

Małgorzata Łebkowska

środa 11.50 - 12.35

 piątek 10.45 - 11.30

Ib
Zajęcia wyrównawcze
Irena Bartnik

wtorek 9.50 - 10.35

 piątek 14.35 - 15.20

Ic
Zajęcia wyrównawcze
Irena Dąbrowska

poniedziałek 11.50 - 12.35

 środa 13.50 - 14.35

IIc
Zajęcia wyrównawcze

Barbara Kuczyńska

czwartek 8.00 - 8.45

 piątek 14.35 - 15.20

IIIb
Zajęcia wyrównawcze

Beata Filipkowska

wtorek 14.35 - 15.20
środa 8.00 - 8.45

         13.50 - 14.25
IVa,
VIc
Va,
Zajęcia wyrównawcze

Beata Gacka

wtorek 14.35 - 15.20

IVc
Zajęcia wyrównawcze

Maria Tyszka

wtorek 12.55 - 13.40

Vb
Zajęcia wyrównawcze

Danuta Choromańska

poniedziałek 13.50 - 14.35

wtorek 13.50 - 14.35
Vc
Va,Vb

Zajęcia wyrównawcze

Waldemar Cieślik