Absolwenci » Rok szk. 2008/2009 Dziś jest poniedziałek (2017-05-29)
Rok szk. 2008/2009
Kl. VI a
Wychowawca: Alina Krakowiecka


1. Bagiński Krzysztof                                   15. Shabaev Shamil                             
2. Bejenka Wojciech                                    16. Sokołowski Karol  

3. Borkowska Edyta                                     17. Szymański Marcin

4. Choiński Piotr                                           18. Turski Mateusz

5. Dajnowicz Aleksandra                            19. Wądołowska Karolina

6. Drozdowska Martyna                             20. Wilimczyk Karolina

7. Kadłubowski Adrian Stanisław             21. Wiśniewski Jakub

8. Karwowski Damian                                  22. Wojewoda Aleksandra

9. Konopka Piotr                                          23. Wysocka Martyna

10. Kopacz Paulina                                      24. Załęcka Katarzyna

11. Olbryś Ernest                                         25. Zambrzycki Norbert Mateusz

12. Podbielska Ada                                      26. Zaorska Kinga

13. Raszczyk Joanna                                    27. Sokołowska Judyta

14. Saniewska Paulina                              

                             
Kl. VI b
Wychowawca: Magdalena Jakacka



1. Boguski Bartosz                                      14. Nadolny Konrad
2. Borawska Sylwia                                     15. Ołtarzewski Piotr
3. Brodowska Klaudia                                16. Pruszkowki Patryk
4. Brodowska Patrycja                               17. Puciłowska Karolina
5. Chojnowski Antoni Józef                      18. Redmann Żaneta
6. Dobosz Katarzyna                                  19. Rojeńska Magdalena            
7.  Górski Paweł                                           20. Samul Natalia Sokołowski Łukasz
8. Hrywniak Piotr                                        21. Szulc Marcin
9. Jastrzębski Michał                                  22. Włocko Gabriela
10. Kłoczko Tomasz                                   23. Zając Klaudia
11. Lichomski Michał                                 24. Israilova Maret
12. Lichomski Paweł                                   25. Didieva Esila
13. Łada Klaudia 
   
Kl. VI c
Wychowawca: Beata Gacka



1. Bandzul Ewelina                                        16. Lipińska Marta
2. Baranowska Klaudia                                17. Modzelewska Katarzyna

3. Brzeziński Damian                                    18. Niecikowska Ewelina

4. Burdach Emil                                             19. Proniewska Natalia Karolina

5. Chmielewski Jan Jakub                            20. Radziwanowicz Bartosz

6. Chrostowska Alicja                                  21. Reterska Maria

7. Czamarecka Laura                                     22. Sierzputowski Przemysław

8. Duda Katarzyna                                        23. Surawski Maciej

9. Dulęba Bartosz                                          24. Śmiarowska Izabela

10. Górski Dawid                                           25. Truszkowski Konrad

11. Grabowska Natalia                                  26. Wałkuski Łukasz

12. Hryć Hubert                                             27. Wilk Karina Wiktoria

13. Hryć Paulina                                            28. Wityńska Paulina

14. Kadłubowski Szymon                            29. Zabielska Emilia

15. Kocoń Magdalena                                 30. Zelkowski Marcin

 
Kl. VI d
Wychowawcy: Marzena Zaniewska, Waldemar Cieślik


1. Biernacki Adrian                                    11. Komorowska Marta
2. Biernacki Kamil                                      12. Małż Magdalena Anna
3. Chojnowski Mariusz                             13. Synowczyk Marek
4. Ciborowska Klaudia                              14. Szabłowski Sebastian
5. Dąbek Marcin                                        15. Szmit Magda Ewa
6. Giełdon Bartosz                                     16. Trzaska Krystian
7. Kalinowska Marlena                             17. Wiśniewski Patryk Sebastian
8. Kalinowski Mateusz                             18. Zamojcin Szymon Kacper
9. Kapelewski Patryk                                19. Zaręba Konrad Grzegorz
10. Karwowski Krystian                             

 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka