UKS "Piątka" » Lekkoatletyka » rok szk. 2006/2007 Dziś jest sobota (2020-03-28)
rok szk. 2006/2007

Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2006/2007

Najlepsze wyniki uzyskane w Grand Prix Międzyszkolnych
Czwartków Lekkoatletycznych w Łomży – rok 2006/2007

Dziewczęta

1. Choińska Marta VIb                – I miejsce w biegu na 300m
2. Cychol Agnieszka VIe             – II miejsce w skoku wzwyż
3. Karwowska Sylwia VIe           – I miejsce w skoku wzwyż
4. Komorowska Magda VIe        – II miejsce w skoku wzwyż
5. Winko Eliza VIe                       – II miejsce w skoku w dal
6. Wysocka Natalia VIa              – II miejsce w biegu na 600m.
7. Karabin Ewelina Vc                 – I miejsce w skoku wzwyż
8. Ramotowska Paulina Vc          – IV miejsce w biegu na 60m.
9. Brodowska Klaudia IVb          – I miejsce w skoku wzwyż
10. Kopacz Paulina IVa               – II miejsce w biegu na 300m
11. Samul Natalia IVb                  – III miejsce w skoku wzwyż
12. Modzelewska Katarzyna IVc  – I miejsce w biegu na 60m.

Chłopcy

1. Chyliński Daniel VIc                  – I miejsce w skoku w dal
2. Dziekoński Jakub VId               – II miejsce w skoku wzwyż
3. Radziwonowicz Paweł VIc        – II miejsce w biegu na 300m.
4. Zaczek Kamil VIe                     – I miejsce w skoku wzwyż
5. Zalewski Jakub VIc                  – III miejsce w skoku wzwyż
6. Jankowski Piotr Vc                   – II miejsce w biegu na 300m.
7. Karabin Mateusz Vc                 – IV miejsce w biegu na 60m.
8. Karmiłowicz Jakub Vc              – III miejsce w skoku wzwyż
9. Karwowski Przemysław Vb      – V miejsce w biegu na 300m.
10. Szymański Kevin Vc               – I miejsce w skoku wzwyż
11. Świerszcz Patryk Va               – II miejsce w biegu na 1000m.
12. Biernacki Kamil IVd               – III miejsce w rzucie p. palantową
13. Chojnowski Mariusz IVd        – III miejsce w biegu na 1000m.
14. Dulęba Barosz IVc                 – V miejsce w rzucie p. palantową
15. Karwowski Krystian IVd       – I miejsce w skoku wzwyż
16. Radziwonowicz Bartosz IVc   – I miejsce w biegu na 1000m.
17. Sokołowski Karol IVa            – III miejsce w skoku wzwyż

    Wyżej wymienieni uczniowie brali udział w Finale Krajowym XI Edycji Czwartków LekkoatletycznychWarszawa 2007. 31 zawodników reprezentowało SP5 w Łomży.


      W VII Finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w Lekkoatletyce
w Białymstoku
naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów:

1. Cychol Agnieszka VIe          – VII miejsce w skoku wzwyż
2. Komorowska Magda VIe    – IX miejsce w skoku wzwyż
3. Karabin Ewelina Vc             – XII miejsce w skoku wzwyż
4. Dziekoński Jakub VId          – V miejsce w skoku wzwyż

 
   W Finale Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Turośli naszą szkołę reprezentowali:
Choińska Marta           –VIb
Raś Aleksandra           – Vc
Karabin Mateusz         – Vc
Dulęba Bartosz           – IVc
 

II miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły w turnieju wiedzowo-sprawnościowym „Militariada 2007” w Łomży.

Skład zespołu:
Winko Ewelina            – VIe
Cwalina Tomasz          – VIe
Komorowska Magda  – VIe
Staniszewski Kamil      – VIe.
 

W Sportowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych II miejsce zajęła drużyna naszej szkoły.

 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka