Uczniowie » Klasy » Klasy I Dziś jest sobota (2018-07-21)
Klasy I

Klasa I a                             
Wychowawca: Irena Bartnik




1. Cekała Laura                             14. Olszewska Julia

2. Dąbrowska Natalia                   15. Ożarowski Patryk 
3. Długozima Dominik                 16. Przestrzelski Adrian
4. Florczyk Gabriela                     17. Przybysz Nina
5. Gołaś Bartosz                           18. Rogowski Karol
6. Jankiewicz Marek                    19. Staniurski Szymon
7. Kuplińska Julia                         20. Śmiarowska Natalia
8. Leśniewska Karolina                21. Włodkowski Rafał
9. Lipińska Kinga                         22. Wróblewski Dawid
10. Lipka Natalia
                         23. Zaniewska Amelia
11. Majkowska Nadia                   24. Ziółek Anna
12. Makowski Marcel                   25. Żochowski Hubert
13. Modzelewski Marcel


Klasa I b                            
Wychowawca: Katarzyna Fabin





1. Bartczak Julia                                 13. Kwieciński Stanisław
2. Borawski Łukasz                            14. Makowska Karolina
3. Chętnik Wiktor                               15. Mierzejewski Jakub
4. Dąbkowski Piotr                             16. Mikołajczyk Filip
5. Długozima Patrycja                        17. Modzelewski Kacper
6. Dąbrowolski Paweł                        18. Roszkowski Cezary
7. Dołęga Maja                                   19. Rytelewski Adam
8. Domasiewicz Szymon                    20. Sielawa Sebastian
9. Głębocka Maria                              21. Świderska Oliwia
10. Hladunenko Nazar
                       22. Tarka Amelia
11. 
Jesiotr Kinga                                23. Żebrowski Michał      
12 Kozikowska Kinga                                   
  


Klasa I c                            
Wychowawca: Małgorzata Lesiewicz





1. Biernacka Julia                                 12. Ogonowska Róża

2. Borawski Gabriel                             13. Orchowska Izabela
3. Chojnowska Lena                             14. Parda Mateusz
4. Choromańska Lena                          15. Pisarski Krzysztof
5. Ciemniewski Mateusz                      16. Sobieski Kacper
6. Dardziński Wojciech                        17. Stomski Filip
7. Diadia Oleksandr                             18. Strzemieczna Zuzanna
8. Jackowska Nikola                            19. Suplicki Mateusz
9. Jaśkiewicz Maja                               20. Szablowska Julia
10. Kowalewska Anna
                        21. Wiliwiński Tomasz
11.
Malinowski Maciej                             
                                

Klasa I d                           
Wychowawca: Urszula Chmielewska-Krystian




1. Adamczyk Alan                               11. Marczak Aleks

2. Bjedrzycka Maja                              12. Rusiecka Jowita
3. Dzbeński Bartosz                             13. Sachmaciński Aleksander
4. Grajko Krystian                               14. Sakowska Lidia
5. Grądzki Alan                                   15. Shapoval Oleksandr
6. Jadczak Ada                                    16. Sobiepan Agnieszka
7. Kalinowska Magda                         17. Sokołowski Natan
8. Kijewski Wiktor                              18. Wiktorzak Alan
9. Konarzewska Julia                          19. Zembrzuski Bartlomiej
10. Laskowska Maria
                   


                 
copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka