Uczniowie » Klasy » Klasy I Dziś jest środa (2018-12-12)
Klasy I

Klasa I a                             

Wychowawca: Agnieszka Grużewska


1. Bagińska Oliwia                               13. Mierzejewski Mateusz
2. Bogdan Maria                                   14. Piotrowska Oliwia
3. Brzóska Wiktor                                 15. Polińska Karolina

4. Gardocka Julia                                  16. Romatowska Liliana   
5. Górski Mateusz                                 17. Staniszewska Zuzanna
6. Jakacki Mateusz                                18. Such-Kaczanowicz Róża Rita
7. Kłosek Dominika                              19. Szabłowska Nikola
8. Korzeniecki Wiktor                           20. Szumowski Filip
9. Kuczyńska Maja                                21. Szymczyk Rafał
10. Kuczyński Adrian                            22. Wołkowicz Lena
11. Lipiński Miłosz                                23. Zięba Aleks
12. Ładyżyńska Oliwia                      

       

                    
                 
Klasa I b                             

Wychowawca: Małgorzata Zawadzka


1. Barański Bartosz                                  12. Mieczkowski Krystian
2. Bęczkowski Szymon                            13. Mroczkowska Maja     
3. Brzozowski Hubert                               14. Niksa Oliwier
4. Cieślik Kuba                                         15. Sierzputowski Filip

5. Ciuchnicka Gabriela                             16. Świderska Maja
6. Dmochowski Szymon                           17. Tarnowska Blanka
7. Dudkiewicz Zofia                                 18. Turowska Agata
8. Jastrzębska Agnieszka                          19. Wiśniewski Damian
9. Jesionek Michał                                    20. Wrona Alicja
10. Karwowski Damian                            21. Zawalich Hubert
11. Krzyna Maja                                       22. Zelkowska Maja                                


Klasa I c                             
Wychowawca: Marta Dudzińska

1. Andrychowski Julian                           11. Mierzejewska Lidia
2. Bagińska Wiktoria                               12. Milewska Amelia
3. Brodowski Wojciech                           13. Oliva Aleks
4. Brzezińska Martyna                            14. Oliva Eryk
5. Chiliński Aleksander                          15. Paczkowska Julia
6. Dąbrowski Borys                                16. Pavlov Tymofon
7. Dębowska Patrycja                             17. Rykaczewski Oskar
8. Jakubowska Natalia                            18. Satabiev Mahomad
9. Kleczkowski Tadeusz                        19. Strzelczyk Magda
10. Lichomski Kuba 


Klasa I d                             
Wychowawca: Iwona Konopko

1. Bućkowski Szymon                              12. Pachucka Wiktoria
2. Dąbrowski Antoni                                13. Porowski Błażej
3. Domitrz Adam                                     14. Szczęsny Patryk
4. Drzazga Krzysztof                               15. Szmigiel Natalia
5. Dzhabrailov Ismail                              16. Święcka Kamila
6. Dzwonkowski Patryk                          17. Tarczewski Adam
7. Kołakowska Dominika                        18. Tercjak Oliwier
8. Kowalczyk Łucja                                19. Wiśniewska Aleksandra
9. Kurowski Miłosz                                20. Włodkowski Aleksander
10. Olender Filip                                     21. Włodkowski Dominik
11. Olszewski Jakub                               22. Zysk Wiktor


copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka