Absolwenci » Rok szk. 2007/2008 Dziś jest piątek (2017-07-21)
Rok szk. 2007/2008
 
Klasa VI a
Wychowawca: Teresa Borowa



1. Borawski Łukasz Krzysztof                13. Kozłowski Dawid Adam
2. Cholewicki Wojciech                           14. Markowska Paulina
3. Chrostowski Tomasz                           15. Nerkowska Sylwia
4. Cieniewicz Monika                               16. Obrycki Rafał
5. Cwaliński Damian                                 17. Piwowarski Łukasz
6. Dłużewska Dominika                            18. Redmann Żaneta Monika
7. Kalinowska Barbara                             19. Świerszcz Patryk
8. Karwowski Przemysław                       20. Tsulaeva Milana
9. Karwowski Rafał                                   21. Wojewoda Mateusz
10. Konopka Sylwia                                  22. Zabadała Sandra Monika
11. Kozłowska Ewelina                             23. Zawalich Edyta

12. Kozłowska Magdalena Pamela
 

Klasa VI b
Wychowawca: Danuta Choromańska 
 

1. Bartkiewicz Patrycja                             15. Krupiński Karol
2. Chętnik Mateusz                                  16. Kuzia Sylwia

3. Choińska Martyna Alicja                    17. Lesiewicz Maciej

4. Chojnowska Monika                           18. Pijanowska Agata

5. Cwalina Martyna                                  19. Polkowski Rafał

6. Cwalina Wojciech                                20. Rogowska Marta

7. Duda Kamil                                            21. Shabaev Iles

8. Dudkiewicz Julia                                   22. Sierzputowski Tomasz

9. Gacka Dominika                                    23. Świętochowski Paweł

10. Kadłubowska Justyna                       24. Świętochowski Piotr

11. Kadłubowska Justyna                       25. Wiśniewska Marta

12. Kowalewski Krzysztof                       26. Zaczek Magda

13.Krasnowski Paweł                               27. Zalewska Paulina

14.
Kropiewnicki Marek

Klasa VI c
Wychowawca: Barbara Turowska
 


1. Banach Radosław                               13. Krajewski Patryk
2. Bikowska Patrycja                              14. Komorowski Jakub
3. Charubin Karol                                   15. Milewska Milena
4. Chojnowski Wojciech                       16. Miller Marcin
5. Chrzanowska Monika                        17. PodbielskaAleksandra
6. Cwalina Joanna                                   18. Ramotowska Paulina
7. Jankowski Piotr                                   19. Raś Aleksandra
8. Kadłubowska Urszula                        20. Sakowski Mateusz
9. Kapelewski Sebastian                        21. Wyrzykowska Emilia
10. Karabin Ewelina                                22. Wysocka Sylwia
11. Karabin Mateusz                              23. Zięba Zbigniew

12. Karmiłowicz Jakub                  

Klasa VI d
Wychowawcy: Joanna Filipkowska, Marta Maciorowska
 



        1. Białasiewicz Klaudia                             9. Karwowska Justyna
2. Bieniecki Andrzej Krzysztof               10. Krupa Tomasz
3. Boguska Marta                                     11. Łada Patryk
4. Bojdo Natalia                                        12. Ozniew Surkho Khavazhi
5. Cekała Karol                                          13. Popiołek Damian
6. Chojnowski Kamil                                14. Popławski Patryk
7. Dobrzycki Adam                                   15. Rogowski Karol
8. Gawrych Karol                                      16. Truszkowska Iga


                                            Klasa VI e
                             Wychowawca: Edyta Danielewska 


        1.  Borkowski Michał                              12. Sadowski Tomasz
2. Brutkowska Anna                               13. Saniewski Mateusz
3. Chojnowski Kamil                               14. Sokołowska Judyta
4. Cwalina Izabela                                    15. Sternicka Agnieszka
5. Dobkowska Sylwia                             16. Szymański Łukasz
6. Gieńko Andrzej                                   17. Śledziewski Konrad
7. Gromadzki Rafał                                  18. Wojtkowski Michał
8. Laskowska Agnieszka                       19. Wądołowska Kinga
9. Lendo Mateusz                                   20. Evloeva Khadishat
10. Morzy Magdalena                            21. Baymuradova Fariza
11. Pieńkowski Piotr


copyright © SP5 Łomża
Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe,pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Stronywww, internetowe
statystyka