Projekt EFSDziś jest sobota (2017-06-24)
Projekt EFS

„Świat w Twoich rękach”

Od października 2010 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia: „Świat w Twoich rękach”, w ramach projektu EFS.
Celem głównym projektu było podwyższenie  wyników nauczania uczniów o utrudnionym dostępie do edukacji z przyczyn społecznych i zdrowotnych, poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej szkoły.
      6 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie zajęć, na które licznie przybyli zaproszeni goście, rodzice, uczniowie, nauczyciele. Wszyscy razem z zafascynowaniem podziwialiśmy twórcze występy dzieci.

W programie były: tańce, zabawy przy muzyce, recytacje wierszy w języku angielskim, inscenizacja „Kłopoty Jerzyka” oraz fascynujący pokaz slajdów, wykonany przez uczniów z grupy informatycznej ( a zaprezentowany przez p. B. Turowską).
       Praca młodych artystów została nagrodzona gromkimi brawami oraz certyfikatami, które były uwieńczeniem ich zaangażowania. Uczniom najbardziej aktywnym na zajęciach wręczono nagrody. Po występach wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez restaurację „Ryś”.